092 - 16.6.2012 vyhlášení cen III. Ročníku dětské soutěže WESTERN a KONĚ OČIMA DĚTÍ
Content will continue after the ad
Continue below for more content
- cancel the filter.

Delete photos and videos from the album

Select all photos or videos you want to delete and confirm the action.

Title

092 - 16.6.2012 vyhlášení cen III. Ročníku dětské soutěže WESTERN a KONĚ OČIMA DĚTÍ

Description

Dětský den Western klubu očima fotografa:
V Suchdole nad Odrou se uskutečnil 3. ročník soutěže Western a koně očima dětí. Chtěl bych se podělit o pocity a zážitky, z pohledu očí člověka za hledáčkem fotoaparátu. Měl jsem trochu obavy, jestli se sejde dostatek soutěžních obrázků, jestli se zaplní návštěvníky velký sál Kulturního domu v Suchdole nad Odrou, jestli … Naštěstí se katastrofické představy nevyplnily a všechno bylo nad moje očekávání a obavy.
Krásný slunečný den, obrázky jeden lepší než druhý visí na šňůrách v Kulturáku a čekají na své ocenění, z kuchyně voní párečky na občerstvení pro účastníky vyhodnocení soutěže, před Kulturákem podupávají koníci v bryčce a v „kruháči“ a těší se na vození dětí.
Ve 13 hodin je sál plný návštěvníků a začíná vyhodnocení. Atmosféra je skvělá i díky vystoupení „Pohybového kroužku Suchdol nad Odrou“ a „Lentilkám Mankovice“. Luki Lukeš, který je naše stálice na nebi country komentování akcí, nás opět baví a nenechává nás vydechnout mezi výstupy účinkujících a oceňováním vybraných výtvarných prací dětí. Nesmím ale zapomenout sám na sebe, běhám, fotím, jednou práce dětí oceněné starostou Suchdolu nad Odrou, cenou Pony Expressu, cenou Postmastera Pony Expressu, cenou za výtvarné provedení a hlavně ceny pro děti, vyhodnocené za 1. až 3. místo v jednotlivých kategoriích. Hlavně se hluboce skláním, kolik krásných obrázků do soutěže dorazilo. Přiznám se, že bych nedokázal být porotcem, obcházím jednotlivé obrázky a cítím, kolik úsilí a snahy je v nich zakotveno, s jakou láskou je děti tvořily, já bych musel dát cenu všem. Ale je to o umístění a tak vítězí ti nejlepší. A program běží dál, na konci svého programu vystoupily Lentilky s choreografií, kde mi sklapla čelist i za hledáčkem fotoaparátu, nádherné vystoupení s andělskými křídly, to mě prostě dostalo.
A pak nastupují manželé Rárovi, přátelé kteří předvádějí nejen krásné věci s lasem a bičem, ale do svého vystoupení zapojují děti i rodiče tak, že se krásně bavíme a nechce se nám uvěřit, že Luki Lukeš ohlašuje konec Westernového dětského dne.
Ještě jsem zapomněl, co s dělo venku, před Kulturním domem. Tam bylo „přecpáno“ jak na fotbale v Polsku, děti i dospěláci se vozili na bryčce Honzy Hrušky – zážitek, vozili se na koních Oty Madera v kruháči - zážitek, soutěžili o nejlepšího střelce pod patronací S.N.O. Military Paintball – prostě všechno super zážitek.
A tak to stálo za to, byl to asi nejlepší ročník, jen trochu rozčarování, že někdo dokáže dojet pro cenu až z Kladna a pro někoho je to daleko ze Suchdolu nebo ze Starého Jičína. Ale to je život, kdo se stará, ten má ?
Tak ahoj
Jarek – fotograf Westernklubu
www.westernklub.cz

Period

Statistics

  • 124 photos
  • 0 likes

Gear

Nikon D70s

Categories and tags

Settings

Public album

Anyone can see the album.

Available only for 18+

Only people who have confirmed their coming of age can see the album with 18+ content.

Hidden album

Only people who know the exact address of the album can see that.

Locked album

Only people who enter the code you set can see the album.

Report album

Photos and videos with comments

Nasněžila vám 20% SLEVA. Sněhu zatím moc není, tak si aspoň užijte slevu 20 % na všechny dárky z vašich fotek. Platí po zadání kódu: Zima2023 v objednávce.
S kódem: Zima2023 Akce platí do 5. 2. 2023
Získat slevu

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

You can also share the album

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
092 - 16.6.2012 vyhlášení cen III. Ročníku dětské soutěže WESTERN a KONĚ OČIMA DĚTÍ
Comments Add