Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

westernklub 

092 - 16.6.2012 vyhlášení cen III. Ročníku dětské soutěže WESTERN a KONĚ OČIMA DĚTÍ

124 fotek červen 2012 - zobrazení
Dětský den Western klubu očima fotografa:
V Suchdole nad Odrou se uskutečnil 3. ročník soutěže Western a koně očima dětí. Chtěl bych se podělit o pocity a zážitky, z pohledu očí člověka za hledáčkem fotoaparátu. Měl jsem trochu obavy, jestli se sejde dostatek soutěžních obrázků, jestli se zaplní návštěvníky velký sál Kulturního domu v Suchdole nad Odrou, jestli … Naštěstí se katastrofické představy nevyplnily a všechno bylo nad moje očekávání a obavy.
Krásný slunečný den, obrázky jeden lepší než druhý visí na šňůrách v Kulturáku a čekají na své ocenění, z kuchyně voní párečky na občerstvení pro účastníky vyhodnocení soutěže, před Kulturákem podupávají koníci v bryčce a v „kruháči“ a těší se na vození dětí.
Ve 13 hodin je sál plný návštěvníků a začíná vyhodnocení. Atmosféra je skvělá i díky vystoupení „Pohybového kroužku Suchdol nad Odrou“ a „Lentilkám Mankovice“. Luki Lukeš, který je naše stálice na nebi country komentování akcí, nás opět baví a nenechává nás vydechnout mezi výstupy účinkujících a oceňováním vybraných výtvarných prací dětí. Nesmím ale zapomenout sám na sebe, běhám, fotím, jednou práce dětí oceněné starostou Suchdolu nad Odrou, cenou Pony Expressu, cenou Postmastera Pony Expressu, cenou za výtvarné provedení a hlavně ceny pro děti, vyhodnocené za 1. až 3. místo v jednotlivých kategoriích. Hlavně se hluboce skláním, kolik krásných obrázků do soutěže dorazilo. Přiznám se, že bych nedokázal být porotcem, obcházím jednotlivé obrázky a cítím, kolik úsilí a snahy je v nich zakotveno, s jakou láskou je děti tvořily, já bych musel dát cenu všem. Ale je to o umístění a tak vítězí ti nejlepší. A program běží dál, na konci svého programu vystoupily Lentilky s choreografií, kde mi sklapla čelist i za hledáčkem fotoaparátu, nádherné vystoupení s andělskými křídly, to mě prostě dostalo.
A pak nastupují manželé Rárovi, přátelé kteří předvádějí nejen krásné věci s lasem a bičem, ale do svého vystoupení zapojují děti i rodiče tak, že se krásně bavíme a nechce se nám uvěřit, že Luki Lukeš ohlašuje konec Westernového dětského dne.
Ještě jsem zapomněl, co s dělo venku, před Kulturním domem. Tam bylo „přecpáno“ jak na fotbale v Polsku, děti i dospěláci se vozili na bryčce Honzy Hrušky – zážitek, vozili se na koních Oty Madera v kruháči - zážitek, soutěžili o nejlepšího střelce pod patronací S.N.O. Military Paintball – prostě všechno super zážitek.
A tak to stálo za to, byl to asi nejlepší ročník, jen trochu rozčarování, že někdo dokáže dojet pro cenu až z Kladna a pro někoho je to daleko ze Suchdolu nebo ze Starého Jičína. Ale to je život, kdo se stará, ten má ?
Tak ahoj
Jarek – fotograf Westernklubu
www.westernklub.cz
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron