000 2.7.2022 sobota Suchdolský country fest
Content will continue after the ad
Continue below for more content
- cancel the filter.

Delete photos and videos from the album

Select all photos or videos you want to delete and confirm the action.

Title

000 2.7.2022 sobota Suchdolský country fest

Description

11. ročník country festu je za námi. A tak se podíváme, co nám přinesl. Výhoda domácího prostředí Western klubu na Malé skále je pro pořádání akcí nesporná, materiál pro akce je skladován na jednom místě, instalace elektrorozvodů je rychlá díky stabilním přípojkám, univerzální stánky se dají rychle postavit atd. Městys Suchdol n.O. nám pro akci zapůjčil velký stan, což vzhledem k vrtkavému počasí byla výhra, jak se později ukázalo. Měli jsme trochu obavy, zda dorazí větší počet diváků, ale nakonec to dobře dopadlo a po oba dva dny bylo plno, odhadem bylo na festu kromě 130 hudebníků asi 700 návštěvníků. Ve dvoudenním programu se představilo celkem 20 kapel, vystoupení byla velmi zajímavá díky měnícím se stylům vlastní tvorby kapel, kapely s sebou měly i své příznivce a tak atmosféra country festu byla jako vždy pohodová, usměvavá a z pohledu hostujících kapel prý i „taková domácká“, že se k nám z toho důvodu rádi vracejí. Ohlasy návštěvníků jsou také velmi kladné a povzbudivé, takže kdo přišel, neprohloupil. Ozvučení kapel nám jako vždy zajišťoval profesionálně Jirka Macíček z Nového Jičína, moderaci celé akce skvěle zvládl Ríša Ehler. Aby návštěvníci nestrádali hladem a žízní, tak o to se starala převážně ženská část Western klubu spolu s přáteli Western klubu, všem za to patří velký dík.
Suchdolský country fest měl již tradičně čtyři hudební bloky, jeden v pátek odpoledne a tři bloky v sobotu. U každého hudebního bloku diváci svými hlasovacími lístky rozhodovali o vítězi, který obdržel plaketu z dílny Tomáše Hanáka z Bělotína podle návrhu Vladimíra Morčinka. Plakety získaly vítězné kapely Lepenec, Bo!Bosorky, Noční vlak, Tak určitě. Kapely letos vítězily takzvaně jen o fous, kdy často rozhodl jeden jediný hlas. Ale i to dokazuje, že všechny kapely byly skvělé a jsme rádi, že se u nás všichni cítili dobře. Příjemnou atmosféru festu dokládají i záběry z vyhodnocení vítězných kapel.
Každý den se po skončení programu samozřejmě jamovalo do pozdních hodin, klobouk dolů, jakou hudebníci mají výdrž. Foto z celé dvoudenní akce najdete opět na facebooku Suchdolský country fest, nebo na westernklub.rajce.idnes.cz.
Děkujeme vám divákům, že jste přišli a vytvořili kapelám pohodovou a soutěživou atmosféru a věříme, že se budete všichni těšit na příští 12. ročník Suchdolského country festu v roce 2023. No a nezapomeňte, že na Malé skále u Saloonu probíhá o prázdninách každý pátek
3. letní muzicírování s kapelami dle programu, 19.8. je plánován Westernový den s programem, očekáváme v 19 hodin dojezd a start 38. jízdy Pony Expressu - večer je posezení s kapelou OK Country a 10.9. pak všemi netrpělivě očekávaný 5.ročník Gulášfestu.
Těšíme se na vás a přijďte si kdykoliv posedět na pivko, kávičku či nealko k nám na Saloon Malá skála u Kletenské přehrady.
Za Western klub Lidka

V pátečním hudebním bloku zvítězila kapela Lepenec
V sobotním dopoledním hudebním bloku kapela Bo!Bosorky
V sobotním odpoledním hudebním bloku kapela Noční vlak
V sobotním večerním hudebním bloku kapela Tak určitě

Period

Statistics

  • 133 photos
  • 0 likes

Categories and tags

Settings

Public album

Anyone can see the album.

Available only for 18+

Only people who have confirmed their coming of age can see the album with 18+ content.

Hidden album

Only people who know the exact address of the album can see that.

Locked album

Only people who enter the code you set can see the album.

Report album

Photos and videos with comments

Ke Dny dětí přinášíme slevu 25 % na všechny fotoknihy, fotky, plakáty, magnetky, pexesa ale i kalendáře, které vytvoříte na obchod.rajce.net ze svých fotek. V objednávce zadejte slevový kód: Detem..
S kódem: Detem Akce platí do 4. 6. 2023
Získat slevu

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

You can also share the album

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
000 2.7.2022 sobota Suchdolský country fest
Comments Add